• 07.09.2019.

Kongres farmaceuta Bosne i Hercegovine

Srdačno pozivamo kolege farmaceute i druge stručnjake s profesionalnim interesima vezanim za farmaciju da svojim učešćem doprinesu uspjehu kongresa, s kojeg ćete zasigurno ponijeti neka nova znanja i lijepe uspomene.

nova_dim_cover

Kongres farmaceuta Bosne i Hercegovine zajednički organizuju Komora magistara farmacije Federacije Bosne i Hercegovine i Farmaceutsko društvo Republike Srpske, u suradnji s Farmaceutskim fakultetima Univerziteta u Sarajevu, Tuzli, Banja Luci i Mostaru. Kongres će se održati u periodu 10.10.-13.10.2019., u Sarajevu, hotel Hills na temu „Novi trendovi u farmaciji“.

Promjene u farmaciji na globalnom nivou su evidentne i u našem regionu, a farmaceuti Bosne i Hercegovine i susjednih zemalja ulažu velike napore da se prilagode i prate savremene trendove. S ponosom možemo reći da u tome i uspijevamo.

U okviru osam sekcija kongresa očekuje vas veliki broj izlaganja vrhunskih stručnjaka iz svih oblasti farmacije.

Želimo Vam toplu dobrodošlicu u Sarajevo, jedinstveni spoj Istoka i Zapada!

Više informacija na web stranici Kongresa www.kongresfarmaceuta.ba