• 02.04.2019.

Obavijest o dodjeli zvanja primarijus

Dodjela zvanja primarijus za dvije kolegice, koje su svojim uspješnim radom i posebnim rezultatima zaslužile ovu titulu, će se održati 08.04.2019. godine u zgradi Parlamenta FBiH, u Sarajevu.

01-D-060/19

02.04.2019.g.

PREDMET: OBAVIJEST

Poštovane magistre,

Želimo Vas obavijestiti da ste na prijedlog Komore magistara farmacije FBiH, a po odluci komisije Federalnog ministarstva zdravstva odabrani za stručno zvanje primarijus kao priznanje za dugogodišnji uspješan rad i posebne rezultate postignute na zaštiti zdravlja stanovništva i razvoju zdravstva.

1. Tonka Perić
  2. Elvedina Kapetanović

Svečani čin uručivanja diploma održat će se u ponedjeljak 08.04.2019.godine u zgradi Parlamenta Federacije BiH u Sarajevu, ul.Hamdije Kreševljakovića 3 sa početkom u 13:00.

S poštovanjem,

PREDSJEDNIK KOMORE