• 10.09.2019.

Obavijest o uplati kotizacije

Rok za uplatu rane kotizacije na 4.Kongres farmaceuta Bosne i Hercegovine je produžen do 30.09.2019. godine.

cover

Kongres farmaceuta Bosne i Hercegovine zajednički organizuju Komora magistara farmacije Federacije Bosne i Hercegovine i Farmaceutsko društvo Republike Srpske, u suradnji s Farmaceutskim fakultetima Univerziteta u Sarajevu, Tuzli, Banja Luci i Mostaru. Kongres će se održati u periodu 10.10.-13.10.2019., u Sarajevu, hotel Hills na temu „Novi trendovi u farmaciji“.

Srdačno pozivamo kolege farmaceute i druge stručnjake s profesionalnim interesima vezanim za farmaciju da svojim učešćem doprinesu uspjehu kongresa, s kojeg ćete zasigurno ponijeti neka nova znanja i lijepe uspomene.

Radove za IV kongres farmaceuta Bosne i Hercegovine možete prijaviti u okviru sljedećih sekcija:

• Apotekarska i bolnička farmacija

• Socijalna farmacija i zakonodavstvo

• Bromatologija i nutricija

• Klinička farmacija i farmakologija

• Farmakognozija i fitoterapija

• Farmaceutska tehnologija i kozmetologija

• Medicinska biohemija

• Hemija i analitika lijekova

Želimo Vam toplu dobrodošlicu u Sarajevo, jedinstveni spoj Istoka i Zapada!