• 31.05.2019.

Organizacija prevoza do Neuma na XII Simpozij magistara farmacije FBiH

Zbog velikog interesovanja magistara farmacije za Simpozij u Neumu, Komora magistara farmacije FBiH organizira prevoz autobusom sa Tuzlanskog kantona.

Poštovani magistri,

Zbog velikog interesovanja magistara farmacije obavještavamo Vas da je u organizaciji Komore magistara farmacije FBiH  organiziran prevoz autobusom sa Tuzlanskog kantona  za potrebe magistara farmacije koji će prisustvovati XII Simpoziju u Neumu od 14.06.2019.-16.06.2019 godine.

Autobus kreće iz Tuzle u petak (14.06.2019.godine) ispred hotela Tuzla u 17:00 časova.

Povratak iz Neuma za Tuzlu planiran je u nedelju po dogovoru sa stručnom službom.

Autobus će voziti preko Hrvatske granice, te Vas molimo  da na vrijeme provjerite Vaše pasoše (u EU je uvedeno pravilo po kojem svaki državljanin BiH  mora imati pasoš čiji rok isteka je do tri mjeseca pri povratku u BiH).

Autobus  se neće vraćati, niti voziti preko Svitave radi putnika koji nisu na vrijeme obezbjedili važeće pasoše.

Molimo Vas da se što prije prijavite kako bi mogli obezbjediti mjesto u autobusu.

Prijave možete izvršiti kod magistre Edine iz O.S. pharm apoteke Slavinovići (broj telefona

035/226-544).

STRUČNA SLUŽBA KOMORE