• 02.09.2019.

Ponuda za sponzorstvo na 4. Kongresu farmaceuta Bosne i Hercegovine sa međunarodnim učešćem

Važno obavještenje za sponzorstvo na 4. Kongresu farmaceuta BiH sa međunarodnim učešćem možete pogledati u nastavku, a za sve ostale informacije o opcijama sponzorstva možete dobiti od Stručne službe Komore magistara farmacije.

PREDMET: 3.OBAVJEŠTENJE - PONUDA ZA SPONZORSTVO NA IV KONGRESU FARMACEUTA U BIH SA MEĐUNARODNIM UČEŠĆEM, SARAJEVO, 10.10.-13.10.2019.

FARMACEUTSKIM KOMPANIJAMA/ PREDSTAVNIŠTVIMA
PROIZVOĐAČIMA I VELEPRODAJAMA LIJEKOVA,
MEDICINSKIH SREDSTAVA I DIJETETSKIH PROIZVODA

Poštovani,
Podsjećamo vas na mogućnosti sponzorstva na 4. kongresu farmaceuta u Bosni i Hercegovini sa
međunarodnim učešćem . Kongres će se održati u Sarajevu, hotel Hills, u periodu od 10.10.2019. - 13.10.2019.god. Tema kongresa je „Novi trendovi u Farmaciji”. Organizatori kongresa su Farmaceutsko društvo Republike Srpske i Komora magistara Federacije Bosne i Hercegovine. Budući da se kongres održava svake četiri godine, očekujemo oko 2000 učesnika iz BiH, zemalja regiona i drugih zemalja, te vas ovim putem pozivamo da podržite našu organizaciju. U prilogu se nalaze mogućnosti sponzorstva i sponzorski paketi koje je za vas pripremio Organizacioni odbor 4.kongresa farmaceuta u BiH sa međunarodnim učešćem.

Za sve dodatne informacije možete da nas kontaktirate:
+387 51/212 260 (Farmaceutsko društvo Republike Srpske);
+387 33/207 384 (Komora magistara farmacije FBiH)
sponzori@kongresfarmaceuta.ba

PREDSJEDNICA ORGANIZACIONOG ODBORA