• 19.09.2019.

Poziv na konferenciju za estetsku hirurgiju i kozmetologiju

Poštovani,

Ovim putem Vas pozivamo da posjetite konferenciju za estetsku hirurgiju i kozmetologiju. U sklopu Sajma beautiFUL, i to 21.09.2019 u terminu 10:30-14:30, bit će održana, naučno stručna konferencija estetske hirurgije i kozmetologije, u hotelu Hills Sarajevo.

Predavanja će biti bodovana i od strane Komore magistara farmacije Federacije Bosne i Hercegovine sa 1,5 bodova u skladu sa Pravilnikom o stručnom usavršavanju magistara farmacije FBiH.

PANELISTI NA KONFERENCIJI SU:
- Prof dr. sci Reuf Karabeg - Gdje je granica kozmetskog i hiruškog
  uljepšavanja lica
- Dr. Miroslav Kinčl - NLO-Komplikacije u kozmetskoj hirurgiji
- Univ.mag. Željko Rotim - Novosti u kozmetskoj hirurgiji

ULAZ SLOBODAN UZ OBAVEZNU REGISTRACIJU. AGENDU I FORMULAR ZA REGISTRACIJU POTRAŽITE NA LINKU:

U prilogu verifikacioni list za bodovanje stručnog usavršavanja: verifikacioni list