• 09.04.2017.

Prevoz na VIII Simpozij u Neumu

Zbog velikog interesovanja magistara farmacije obavještavamo Vas da je u organizaciji Komore magistara farmacije FBiH organiziran prevoz autobusom za potrebe magistara farmacije koji će prisustvovati VIII Simpoziju u Neumu 19.05.-21.05.2017. godine.

Autobus će voziti preko Hrvatske granice, te Vas molimo da na vrijeme provjerite Vaše pasoše (u EU je uvedeno pravilo po kojem svaki državljanin BiH mora imati pasoš čiji rok isteka je do tri mjeseca pri povratku u BiH).

Autobus se neće vraćati, niti voziti preko Svitave (kao što je bio slučaj na VI Simpoziju) radi putnika koji nisu na vrijeme obezbjedili važeće pasoše.Cijena karte za prevoz iznosi 20,00 KM, te Vas molimo da naznačite da je uplata za prevoz u Neum.

Ako se prijavite, a u međuvremenu pronađete alternativni prevoz, molimo Vas da nas kontaktirate kako bi vozač autobusa mogao što efikasnije isplanirati rutu do Neuma.

Komora magistara farmacije FBiH neće vršiti povrat novca ukoliko ste odustali od prevoza autobusom, a prijavili ste se.
Molimo Vas da se, ukoliko ste zainteresovani za prevoz, prijavite u Komoru magistara farmacije FBiH, te Vašim sugestijama pomognete što boljoj organizaciji puta za Neum.

STRUČNA SLUŽBA KOMORE