• 11.04.2017.

Stručna predavanja Mylan: TK

Drage kolegice i kolege, čast nam je pozvati Vas da prisustvujete stručnoj prezentaciji za magistre farmacije TK koju organizira farmaceutska kompanija MYLAN u suradnji sa Komorom magistara farmacije Federacije BiH.

Prezentacija će se održati u četvrtak, 13.04.2017.godine u 19:00 sati u Hotelu Tuzla (amfiteatar za predavanja).

PROGRAM:

19:00-19:15 . Dr.sc. Almir Salkić,dr.med.: "Allergodil" -  za proljeće bez kihanja i suza

19:15-19:30. Doc.dr.sci.med. Edin Jusufović-spec.pneumoftiziolog: "Dymista"- novo, jedinstveno rješenje za život bez alergije

19:30-19:45. Prof.dr. Nermin Salkić-gastroenterolog: "Kreon", originalni pankreatin za uživanje u svakom obroku bez nadutosti i boli.

19:45-20:00 Diskusija

20:00 ........ Zakuska

Predavanje će biti bodovano u skladu s Pravilnikom o stručnom usavršavanju Komore magistara farmacije Federacije BiH.