• 15.06.2020.

Zvanična obavijest o predstojećim događajima

Komora magistara farmacija Federacije Bosne i Hercegovine izdaje obaviještenje za sve magistre farmacije, zbog sve češćih upita u vezi organizovanja simpozija od strane Udruženja komora magistara farmacije FBiH.

Poštovani,

Zbog sve učestalijih upita od strane magistara farmacije vezano za održavanje simpozija od 04.07.-05.07.2020.godine koje organizira Udruženje Komora magistara farmacije FBiH, želimo Vas obavijestiti da to nije simpozij u organizaciji Komore magistara farmacije FBiH, niti Komora participira po bilo kom osnovu u tom Udruženju te samim tim neće biti ni bodovano od strane Komore, a koja je jedina validna za bodovanje stručnih predavanja, simpozija, kongresa.

Uslijed novonastale pandemije uzrokovane COVIDOM-19 Komora magistara farmacije FBiH je svoj proljetni 13.simpozij koji je trebao biti održan u Neumu od 12.06.-14.06.2020.godine prolongirala i planira održati u periodu od 16.10.-18.10.2020.godine u Sarajevu u hotelu"Hills",ukoliko epidemiološke mjere budu dozvoljavale  a o čemu ćemo Vas izvijestiti putem 1.obavijesti koju ćete dobiti u narednim danima.

Sve informacije vezano za održavanje 13.simpozija možete dobiti na stranici Komore www.farmaceutskakomora.ba

S poštovanjem,